HARDDISKY.CZ
Pomáháme diskům přežít!

Hledat :: Seznam uživatelů :: Uživatelské skupiny
Registrace :: Nastavení :: Přihlášení

100% nejsem jedinej smolar - format "neviditelnyho"

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paja

PříspěvekZaslal: 20.01.2005 14:00    Předmět: 100% nejsem jedinej smolar - format "neviditelnyho" Odpovědět s citátem

Zdravim: strucne: formatuju 406MB kamosovyho samsunga (nema jumpery) u "sebe" - byl na jedny ksande se seagatem40G - ten se v tu chvili nehlasil ani v BIOSU ani v XP (z tech jsem provedl format) - predem: nejsem debil a DAVAL jsem si bacha... a formatoval "jen" tu malou mrchu (a pak tam nahazel instalacky W95)
VYSLEDEK - "format" se po ty ksande "natah" i na ten muj 40GB, takze mam ted (stejne jako ten muj kamos) 406MB disk s instalackama W95... vic asi nemusim, co?

PROSIM: kdokoliv, jakykoliv tip, zkusenost, radu, pomoc (2 roky prace, 5000 mych fotek atd...), jsem ochoten i schopen se nejak odvdecit. Nemam ted cas se v tom vrtat sam a davat 4.500 - 6.000 bez DPH (firme provozujici tyto stranky - bez urazky - vim, ze jinde by si rekli vic) se mi, bez vyzkouseni neceho jineho, nechce.

MYSLIM SI, ze ta data tam jsou (krome tech, co se tam nacpaly - format a cca 50MB tech instalacek W95)

VIM, ze jsou programy na likvidaci zbytku dat po formatu atd... takze ta data se "jen tak" "uplne vymazat" nedaji

DOUFAM, ze se nepletu a reseni je

Diky dopredu moc vsem, kdo poradi x pomuzou - jsem ochoten se (nejak, jak to pujde) revansovat

Paja

Pozn. Ten Sigr(40GB) mel 2 partition 15 + 25GB +- autobus icon_smile.gif
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra HARDDISKY.CZ -> pomoc! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: