HARDDISKY.CZ
Pomáháme diskům přežít!

Hledat :: Seznam uživatelů :: Uživatelské skupiny
Registrace :: Nastavení :: Přihlášení

Kopie boot partition

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavlos

PříspěvekZaslal: 28.08.2006 05:30    Předmět: Kopie boot partition Odpovědět s citátem

Zdravím, poradí mi někdo jak udělat kopii boot partition. Koupil jsem si kapacitně větší disk a nechci pracně instalovat systém. Na starém je už málo místa a chtěl jsem to jen přenést. Použil jsem soft Partition magic, ale než udělal kopii céčka ze starého hdd na nový, tak mi nahlásil, že nová kopie nebude možná bootovatelná. Měl pravdu icon_mad.gif Musí to přece nějak jít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lisuum

PříspěvekZaslal: 22.01.2007 17:17    Předmět: Re: Kopie boot partition Odpovědět s citátem

Pavlos napsal:
Zdravím, poradí mi někdo jak udělat kopii boot partition. Koupil jsem si kapacitně větší disk a nechci pracně instalovat systém. Na starém je už málo místa a chtěl jsem to jen přenést. Použil jsem soft Partition magic, ale než udělal kopii céčka ze starého hdd na nový, tak mi nahlásil, že nová kopie nebude možná bootovatelná. Měl pravdu icon_mad.gif Musí to přece nějak jít.

windowsy pri instalaci samozrejme musi do master boot record instalovat svuj zavadec; proste instalace na novy disk je nejlepsi
lyndon platform › p4 521 (2.8@4.1), thermalright XP-120; 2x1024 ocz ddr2 pc2-5400 gold dual channel (667@736); p5ld2-deluxe, 2x250GB hitachi t7k250 sataII, nec nd-3540a, sony g520 21" 1600x1200 trinitron, logitech mx510, zippy wk-711, nexus ® breeze
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra HARDDISKY.CZ -> pomoc! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: