HARDDISKY.CZ
Pomáháme diskům přežít!

Hledat :: Seznam uživatelů :: Uživatelské skupiny
Registrace :: Nastavení :: Přihlášení

Nouzový režim

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Míla

PříspěvekZaslal: 13.07.2006 08:17    Předmět: Nouzový režim Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám přenosný počítač AMD Athlon XP-M, 45/72 W procesor se zdířkou OPGA, 462, podporuje Mobile AMD K7 512 K cache 3000+ Front Side Bus 200/266 MHz a ještě popíšu Bios - 256 KB Flash EPROM (systém a VGA BIOS), ACPI 2.0, DMI 2,3,1-compliant, funkce Plug-and.Play. Ne že bych tomu tolik rozuměla, ale opsala jsem to s příručky. Můj problém je v tom, že se mi sekl počítač a když jsem do něj strčila cd s Windows XP abych ho opravila, napsal mi hlášku:

Byly zjištěny potíže a systém Windows byl ukončen, aby nedošlo k poškození počítače. Potíže pravděpodobně způsobil soubor: partmgr.sys. Tato hláška mi i poradila, že mám počítač přepnout do nouzového režimu, abych mohla odebrat soubor nebo ho rovnou zformátovat. Bohužel, ale Bios mi nouzový režim nenabídl. Pořád stojím na mrtvém bodě. Chtěla bych počítač zformátovat a znovu naistalovat, ale nemohu se dostat dál. Prosím poraďte mi. Míla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra HARDDISKY.CZ -> pomoc! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: