HARDDISKY.CZ
Pomáháme diskům přežít!

Hledat :: Seznam uživatelů :: Uživatelské skupiny
Registrace :: Nastavení :: Přihlášení

320 GB Sata disk - systém ho nenajde

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xenty

PříspěvekZaslal: 15.10.2010 22:26    Předmět: 320 GB Sata disk - systém ho nenajde Odpovědět s citátem

Zdravím.
Pořídil jsem si nový PC s novým diskem a W7 (64 bit Pro) a rozhodl jsem se, že si přetáhnu pár dat ze starého a aby to bylo rychlé a nemusel jsem sháňet externí disk, PC jsem rozmontoval a chtěl jsem disky přendat do druhého PC, ale měl jsem problém s kabely, tak jsem oba disky vrátil do starého počítače. Starý 200 GB ATA disk se systémem (ještě XP) se mi načetl, normálně, ale ten novější 320 GB SATA mi XP vůbec nenačetlo. Rozhodl jsem se teda pouze ten SATA disk přemístit do toho nového compu, zapojil jsem jak power tak prenosovej kabel, ale system mi to neni schopnej najit (ani XP na starym PC, ani W7 na tom novym).
Zkousel jsem samozrejme zapojeni do ruznych portu a tak podobne, ale bez vysledku. Ve Spravování diskových jednotek jsem zkoušel změny hardware hledat, ale nebyl jsem schopný nový 320 GB disk ani najít. Poškozený by být neměl, předtím, než jsem ho vyndal ze starého PC ještě fungoval, když jsem ho tam vrátil, tak už ne. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Něco jsem tu na fóru už našel, ale nic, co by mi pomohlo problém vyřešit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Technician

PříspěvekZaslal: 27.10.2010 19:36    Předmět: re Odpovědět s citátem

Dobrý den,
pokud jste to ještě nevyřešil,prosím dejte sem více informací.Roztočí se disk po zapnutí počítače?Vydává nějaké zvuky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xenty

PříspěvekZaslal: 04.11.2010 22:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji, problém již není aktuální. Zjistil jsem, že disk je zničený, nejspíš jsem ho nějak "odbouchl".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra HARDDISKY.CZ -> pomoc! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: