HARDDISKY.CZ
Pomáháme diskům přežít!

Hledat :: Seznam uživatelů :: Uživatelské skupiny
Registrace :: Nastavení :: Přihlášení

HDD Samsung SV2001H Nejde naformatovat

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bombig

PříspěvekZaslal: 15.06.2005 11:22    Předmět: HDD Samsung SV2001H Nejde naformatovat Odpovědět s citátem

Pri preinstalovani os se zacal PC neustale dokola restartovat, rozhodl jsem se tedy pro zruseni partition, coz probehlo v poradku, ale naformatovat disk jiz nelze. Zkousel jsem format pod Win XP, Dosem i v partition magic a vzdy to dopadne stejne. Vzdy se mi pak disk vrati na Fat 32 i s daty ktere na nem byli:(((. Prosim poradte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Snowkill

PříspěvekZaslal: 29.12.2006 20:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau jsme tu novy a taky hledam na neco podobného odpoved jen opacnout. icon_sad.gif inu mam disk SAMSUNG SP1213N 120 GB a pred 2 dny se mi zhroutil tak sem vytahl z neho data dulezite , naformatoval na ntfs a spustil istalaci XP bohužel , jak je tu psano pořad se to istaluje dokola . Taky jsme zjisitl ze mužu hdd naformatovat jen pod ntfs , FAT zmizel a vubec tam neni . Asi nikdo neví co s tim ze ?? kdyb nekdo enco vedel tak sem pisnete diky .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIlan Špaček

PříspěvekZaslal: 22.01.2008 08:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Řeším úplně stejný problém a instalace nikdy nedoběhne do konce... už máte někdo řešení?????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra HARDDISKY.CZ -> pomoc! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: